Bluzë me kapuç »AXE« Unisex

Një gjë e mirë e bërë akoma më e mirë! E preferuara jonë për çdo rast është kjo bluzë me kapuç ,në ngjyrë gri, me sëpata të stampuara në gjoks. E dizenjuar me kapuç portokalli, shirita me kapëse metalike dhe stampën e STIHL TIMBERSPORTS “KISS MY AXE” tek mëngët. Këto detaje e bëjnë këte bluzë të domosdoshme si për meshkujt, ashtu edhe për femrat.

Materiali: 55% pambuk, 45% poliestër

Gri: Përmasat S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin