Bluzë T-shirt »1926« për meshkuj

Bluzë t-shirt ikonike, e përbërë prej cope 100% pambuku, me motivin e madh të endur të “1926” në pjesën e kraharorit dhe etiketën STIHL “HERITAGE” në pjesën e pasme.

Materiali: 100% pambuk

Gri: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin