Pulovër »ICON« për meshkuj

Rastësore dhe me kopsa: pulovra jonë e endur me jakë të ngritur do ju bëjë të dukeni bukur dhe do ju mbajë ngrohtë në mbrëmje të ftohta. Me detaje të veçanta, si motosharra e endur në pjesën e majtë të kraharorit, distinktivi prej tape në pjesën e pasme dhe kopsat e vendosura në pjesën e sipërme.

Materiali: 85% pambuk, 15% lesh

Gri: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin