Bluzë T-Shirt »ICON« për meshkuj

Bluzë me mëngë të shkurtra me jakë të rrumbullakët. Ikona e motosharrës në pjesën e gjoksit dhe stampa prej tape në pjesën e pasme. Pamje natyrale e ashpër falë ndërthurjes dhe nuancave në forma të parregullta, të holla dhe të trasha.

Materiali: Pambuk i përpunuar 100%

Jeshile: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin