Bluzë T-Shirt »Icon« për meshkuj

Bluzë T-shirt në material modern, e përzier me masën Oversize dhe me jakë të mbyllur. Në pjesën e gjoksit është stampuar me cilësi të lartë sharra me zinxhir, ndërsa në pjesen e pasme etiketa e logos. E disponueshme në dy ngjyra.

Materiali: 100% pambuk

E bardhë / E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

 

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin