Bluzë T-Shirt »kiss my axe« Unisex

Kjo bluzë për përdorim të përditshëm, me jakë rrumbullake, qëndron rehat në lëkurën tuaj dhe stampa “KISS MY AXE” në pjesën e kraharorit, tregon çdo gjë që duhet të tregojë! E dini ekzaktësisht qëndrimin tuaj me këtë veshje.

Materiali: 62% pambuk, 33% poliestër, 5% elastan

Gri e errët: Përmasat XS–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin