Bluzë T-Shirt »Logo Circle« për meshkuj

Çfarë i duhet çdo fansi në garderobën e tij? Kjo bluzë t-shirt legjendare, patjetër. Ofron një veshje të rehatshme dhe sipas trupit. Me shkrimin e madh “LEGENDARY PERFORMANCE” në pjesën e pasme dhe logon STIHL në pjesën e majtë të kraharorit, do e thoni me zë të lartë: “Jam një fans i STIHL!”

Ngjyra: Gri
Materiali: 90% pambuk, 10% viskozë
Përmasat: S–XXL

Ngjyra: E zezë
Materiali: 100% pambuk
Përmasat: S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin