Bluzë T-Shirt »MS 500« për meshkuj

MS 500i është një sinonim i inovacionit, shpejtësisë dhe precizionit – pikërisht çfarë kjo bluzë e re t-shirt tregon. Jeni të siguruar se do të tërhiqni vëmendjen me motosharrën e madhe të printuar në pjesën e përparme.

Ngjyra: Gri
Materiali: 90% pambuk, 10% viskozë
Përmasat: S–XXL

Ngjyra: E zezë
Materiali: 100% pambuk
Përmasat: S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin