Doreza »Contra 59« për meshkuj

Këto doreza prej lëkure origjinale me masheta janë frymëzuar nga dorezat e punës në vitet 1950. Ato sigurojnë rehati dhe ngrohtësi për duart tuaja, edhe në mot të ftohtë, ndërkohë që janë njëkohësisht edhe moderne.

Materiali: Pjesa e jashtme – lëkurë origjinale
Pjesa e brendshme – 50% lesh, 50% poliamid

Ngjyra: Kafe
Përmasa: S, M, L, XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin