Xhaketë »ICON« për femra

Një xhaketë për femra, e cila rri pas trupit dhe nuk ju mban thjesht ngrohtë, por duket shumë bukur gjithashtu. Xhaketa jonë në ngjyrë të zezë përdor si kamuflazh motosharrën blu për shiritat e brendshëm, ka një jakë blu të ngritur, si edhe vlerëson detajet praktike dhe funksionale. Është e pajisur me një zinxhir të fshehur, dy xhepa në pjesën e kraharorit, dy xhepa anësorë, si edhe një pjesë të zgjatur në zonën e pasme, gjë që e bën këtë xhaketë ideale për ambientet e jashtme. Kompletohet me detaje diskrete, si motivi i motosharrës në zonën e majtë të kraharorit dhe distintiktivi prej tape nëpjesën e pasme.

Materiali: 73% pambuk, 27% poliamid

E zezë: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin