Jelek »Legendary « për meshkuj

Ky jelek në ngjyrë blu të errët ka kopsa të cilat do ju dërgojnë direkt në rrënjët e stiit të STIHL. I kombinuar me një bluzë të thjeshtë me mëngë të shkurtra apo të gjata, ky jelek do të kthehet shumë shpejt në një pjesë esenciale të garderobës suaj. Xhepat e endur në pjesët anësore dhe në pjesën e kraharorit duken jo vetëm shumë bukur, por janë gjithashtu praktike, ndërkohë që etiketat karakteristike e bëjnë edhe më speciale si veshje.

Materiali: 100% pambuk

Blu e errët: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin