Kanotierë sportive »Athletic« për femra

Pavarësisht se jeni duke ecur në natyrë apo duke u djersitur në palestër, kjo veshje atletike është shoqëruesi juaj ideal për ushtrimet e përditshme. Copa e ajrosshme siguron një temperaturë perfekte, ndërkohë që prerja e lirshme dhe hapja rrumbullake ofrojnë lehtësi në lëvizje. Me stampime sportive përpara dhe pas.

Materiali: 100% poliestër

Portokalli: Përmasat e femrave XS–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin