Kanotierë sportive për femra

Duket bukur! Kjo kanotierë, e thurur në mënyrë të pandërprerë, pas trupit tuaj, krijon përputhjen perfekte me streçet tona. Logoja “STIHL TIMBERSPORTS” në pjesën e pasme dhe sëpatat në pjesën e kraharorit, e bëjnë këtë veshje tejet speciale.

Materiali: 52% poliamid, 42% poliestër, 6% elastan

Gri: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin