Kapele Trucker »Contra« Unisex

Kapelja legjendare Trucker »CONTRA« quhet e tillë, sepse ajo ndërlidh dy legjenda: kapelen e vjetër të bejsbollit dhe motosharrën legjendare Contra të STIHL. E përbërë prej poliestre dhe ka një kapëse në pjesën e pasme, e cila lejon për përshtatje të përmasës.

Materiali: 100% poliestër

E bardhë/e kuqe/jeshile: Përmasa një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin