Kapuç Unisex

Një kapuç rastësor që nuk të mban thjesht ngrohtë, por duket shumë bukur gjithashtu. Shiritat në ngjyrë portokalli dhe gri të errët, si edhe etiketa “LEGENDARY PERFORMANCE” në pjesën e parme, i japin këtij kapuçi një pamje STIHL të veçantë. Copa e endur butë synon veçanërisht veshje të rehatshme, pa asnjë gërvishtje në lëkurë.

Materiali: 100% poliakrilik

Gri e errët: Përmasa një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin