Pantallona mbrojtëse triprotect FS

Pantallona me funksion të trefishtë: mbrojtje nga goditjet dhe rezistencë ndaj thumbave dhe ujit. Kafe, me ajrosje të shkëlqyeshme, zinxhirë ajrosës në zonën e pasme të kofshëve, dy xhepa me zinxhirë në zonën e ijeve, xhep të pasëm, xhep me shirit në të djathtë, si edhe xhep në ije me xhep të integruar për celularin në të majtë.

Materiali: 65% poliestër, 35% pambuk.

Shiritat: 100% poliestër i ricikluar.

Përmasat: XS–3XL.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin