Rripa

Rripa me dizajn tradicional që duken shumë bashkëkohorë – vërtetë tërheqës për syrin dhe të kombinueshëm me xhinse apo pantallona të tjera.

Materiali: 100% poliestër, lëkurë e qëndisur

Përmasa: një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin