Shall Unisex

Mund ta përdorni si shami për ta mbajtur në xhep apo si shall përreth qafës. I përbërë prej 100% pambuk dhe ka pamjen e xhinsit të përdorur, me motive antike. I jep një pamje të veçantë çdo veshjeje.

Materiali: 100% pambuk

Ngjyra: Kafe
Ngjyra: Gri

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin