Xhaketë xhinsi për meshkuj

Pambuk i fuqishëm dhe dizajn klasik; shkurtimisht “LEGENDARY PERFORMANCE” në formën e xhaketës tonë të xhinsit në ngjyrë blu të errët! Xhepat e qepur, kopsat metalike dhe etiketa historike e “1926” i japin kësaj veshjeje një pamje të veçantë.

Materiali: 100% pambuk

Blu e errët: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin